Multiagencja ubezpieczeniowa

Jesteśmy multiagencją ubezpieczeń. Reprezentujemy klientów w podejmowaniu negocjacji cen i zakresów ubezpieczeń oraz pośredniczymy w zwieraniu polis. Sensem naszej działalności jest ubezpieczać. Zadaniem osiągać najlepsze warunki - w najlepszych cenach, w oparciu o potrzeby klientów, kierując się przy tym troską oraz empatią w relacjach.

Ubezpieczamy ludzi, samochody, majątek, działalności. Zajmujemy się sprawami firm i zwykłych ludzi. Mamy znakomite relacje w towarzystwach ubezpieczeń oraz współpracujemy z najlepszymi na rynku.

Ubezpieczenia

Pojazdy

Majątek

Odpowiedzialność cywilna

Życie

Zdrowie

Firma

Pracownicy

Podróże

Sport

Inwestycje

Finansowanie

Kredyt

Leasing

Gwarancje

Oszczędności

Emerytura

Partnerzy

Współpraca

Zapraszamy do współpracy Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem kariery w branży ubezpieczeń, trafiłeś w ciekawe miejsce. Z nami możesz nauczyć się zasad branży, sposobów na naturalny rozwój osobisty, żebyś stał się skutecznym, prawdziwym zawodowcem w ubezpieczeniach. 
Dzięki dużemu doświadczeniu przekładającemu się na codzienny sukces - gwarantujemy doskonałe warunki i wiedzę do rozpoczęcia własnej działalności jako pośrednik Drzewa Polis. Zainteresowani mogą skorzystać z oryginalnej aranżacji biura oraz pełnej pomocy w obsłudze każdego tematu.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Niepowodzenie. Prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.